USALDATAVUS, AUSUS JA ASJATUNDLIKKUS LOEB ROHKEM KUI MISKI MUU.

Vinare ei ole lihtsalt üks ladustamis- ja logistikateenuseid pakkuv ettevõte. Soovime olla palju rohkemat – usaldusväärne partner oma klientidele, kellega koos lahendada pidevalt muutuvat logistikapuslet parimal võimalikul moel.

Palun võta meiega ühendust kui vajad abi joogilogistika valdkonnas.

Kristi Treffner
Kliendihaldur
Tel: +372 6596886
e-post: kristi.treffner@vinare.ee
Monika Riemer
Kliendihaldur
Tel: +372 566 03972
e-post: monika.riemer@vinare.ee
Liina Jõgisu
Kliendihaldur
Tel: +372 518 8734
e-post: liina.jogisu@vinare.ee
Marjanne Kask
Kliendihaldur
Tel: +372 5191 1839‬
e-post: marjanne.kask@vinare.ee

Monika Öngo
Varude planeerimise ja
veokorralduse spetsialist
Tel: + 372 514 3124
e-post: monika.ongo@vinare.ee
Ruth Viljamäe
Ostu- ja varude planeerimise juht
Tel: +372 527 3088
e-post: ruth.viljamae@vinare.ee

Erki Erikson
Jaotusvedude juht
Tel: +372 5343 1095
e-post: erki.erikson@vinare.ee

Rando Sarjas
Laojuht
Tel: +372 588 66125
e-post: rando.sarjas@vinare.ee

Joel Jõgisu
Tegevdirektor
Tel: +372 514 5981
e-post: joel.jogisu@vinare.ee

Risto Merisalu
Müügi- ja arendusdirektor
Tel: +372 566 00510
e-post: risto.merisalu@vinare.ee